}

Kort tid

Fast pris

Den riktige kandidat

Kontakt os

Peter Ek

Partner/VD

peter.ek@novasearch.se

+46 733 23 47 51

Cecilia Sax

Head of Research

cecilia.sax@novasearch.se

+46 768 61 88 00

Helena Sävenek

Partner/Seniorkonsult

helena.savenek@novasearch.se

+46 708 80 66 61

Monika Pavlovic

Talent Sourcing Specialist

monika.pavlovic@novasearch.se

+46 708 67 88 00

Mona Yusefi

Talent Sourcing Specialist

mona.yusefi@novasearch.se

+46 736 54 85 34

Vivi Darwin Madsen

Senior Consultant

vivi.darwin@novasearch.dk

+45 20 75 93 60

Chanette Sandberg

Account Manager

chanette.sandberg@novasearch.se

+46 708 18 12 82

Fredrik Persson

Seniorkonsult

fredrik.persson@novasearch.se

+46 709 70 94 44

Olle Lagotto

Feel Good-konsult

olle.lagotto@novasearch.se

Hold dig opdateret

Få en mail om vores ledige stillinger en gang om måneden, så du ikke går glip af nogen muligheder.

}

Kort tid

Hos os går det hurtigt. Vi ved, at I
ikke altid har så meget tid, når I
står og skal rekruttere.

Fast pris

Vi lusker ikke noget igennem. Hos os
ved du, hvad du får og til hvilken pris.
Hver gang.

Rätt kandidat

Det vigtigste er, at den rigtige
kandidat lander i det rette job.
Vi brænder for talenter.