}

Kort tid

Fast pris

Rätt kandidat

Hör av dig till oss

Peter Ek

Partner/VD

peter.ek@novasearch.se

+46 733 23 47 51

Cecilia Sax

Head of Research

cecilia.sax@novasearch.se

+46 768 61 88 00

Helena Sävenek

Partner/Seniorkonsult

helena.savenek@novasearch.se

+46 708 80 66 61

Monika Pavlovic

Talent Sourcing Specialist

monika.pavlovic@novasearch.se

+46 708 67 88 00

Mona Yusefi

Talent Sourcing Specialist

mona.yusefi@novasearch.se

+46 736 54 85 34

Vivi Darwin Madsen

Senior Consultant

vivi.darwin@novasearch.dk

+45 20 75 93 60

Chanette Sandberg

Account Manager

chanette.sandberg@novasearch.se

+46 708 18 12 82

Fredrik Persson

Seniorkonsult

fredrik.persson@novasearch.se

+46 709 70 94 44

Olle Lagotto

Feel Good-konsult

olle.lagotto@novasearch.se

Håll dig uppdaterad

Få ett mail i månaden om våra aktuella tjänster så att du inte missar en möjlighet.

}

Kort tid

Hos oss går det snabbt. Vi vet att ni inte alltid har så mycket tid när det är dags för rekrytering.

Fast pris

Vi krånglar inte till det. Hos oss vet
du vad du får och till vilket pris.
Varje gång.

Rätt kandidat

Det viktigaste är att rätt kandidat
kommer till rätt tjänst. Vi brinner
för talanger.